درباره شرکت

معرفي شركت

شرکت مهندسی آتیلا صنعت اندیشه با مجموعه ای از کارشناسان مجرب و متخصص و دوره ديده در مراکز معتبر صنعتی و دانشگاهی (دانشگاه صنعتي شريف، ‌دانشگاه صنعتي اميركبير، دانشگاه تهران و دانشگاه تربيت مدرس) جهت پيشبرد اهداف علمي، تحقيقاتي و صنعتي در زمينه‌هاي مختلف فني و مهندسي تاسیس گرديده است.

شركت مهندسي آتیلا صنعت اندیشه بعنوان  طراح و سازنده دستگاه­های صنعتی با هدف فعالیت در اين زمينه و كمك به سازمان­ها و شركت‌هاي متولي امر در زمینه ساخت دستگاه­ها و قطعات خاص صنعتی در كشور تأسيس شده تا ضمن كمك در يك هدف اجتماعي با توجه به رویکرد اقتصاد مقاومتی، از نتايج برد- برد آن نيز بهره‌مند گردد. بعبارت ديگر هدف از تاسيس شركت، ايجاد توانمندي و پتانسيل لازم جهت طراحي سيستم و فرآيندها و ساخت ماشین­ها، قطعات، قالب­های صنعتی و تولید انواع چرخ­دنده­های ساده و مارپیچ در چارچوب قوانین و استانداردهای طراحی و ساخت و ارائه خدمات مهندسي، پشتيباني فني و اجرائي می‌باشد. بديهي است كه اين پتانسيل كليه زمينه‌ها از جمله مشاوره، طراحي، نظارت، اجرا، بهره برداري، نگهداري و تعميرات و خدمات پس از فروش را شامل خواهد شد.

خط مشي و برنامه‌ها

خط مشي این شركت تعامل مثبت با شركت­هاي خارجي دارنده تكنولوژي جهت تبادل اطلاعات و اخذ دانش فني و بومي كردن آن، با بكارگيري متخصصان و كارشناسان داخلي و استفاده از توان اجرايي شركت­هاي سازنده ماشين آلات و تجهيزات در كشور می‌باشد. این شرکت تلاش دارد اقدام به طراحي دستگاه­های مدرن و ساخت ماشين­آلات خاص در زمینه تولید قطعات و تبديل ایده به عمل و ارائه و اجراي طرح‌هاي صنعتی در قالب قراردادهاي معتیر در كشور  را عهده دار شود.

دانلود کاتالوگ کامل از خدمات ما و مشخصات پروژه ها
دانلود